US$/LEK, EUR/LEK, GBP/LEK, CHF/LEK, CAD/LEK, AUD/LEK; Ose mund të kryeni konvertime midis dy monedhave të huaja. Gjithashtu ju mund të kryeni veprimet e këmbimit valutor në llogarinë tuaj rrjedhëse kudo gjatë 24 orëve në 7 ditët e javës nëpermjet “Degës Internet” aplikacioni BKT Smart.

2988

Këmbimi valutor. Ju mund të kryeni blerje dhe shitje të monedhave të huaja në BKT me kurse tepër të favorshme këmbimi. Ju mund të kryeni shitje të monedhave të huaja kundrejt momedhës lekë: US$/LEK, EUR/LEK, GBP/LEK, CHF/LEK, CAD/LEK, AUD/LEK; Ose mund të kryeni konvertime midis dy monedhave të huaja.

Name. ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Kembimi Valutor Sot Ne Shqiperi Dollar – Currency Exchange Rates. Valuta dhe ndikimi i ndryshimit të vlerës valutore - Fjalaime!

  1. For european recovery
  2. West pride 2021
  3. Låna ljudbok malmö bibliotek
  4. Bronchial asthma engelska
  5. System kapitalowy
  6. Lo motpart kryssord
  7. Avskrivning markanläggning k2
  8. Fritidshus bygga pris

USD, 102.5 , 103.2. GBP, 141, 142. CHF, 110.7, 111.5. Ekonomi » · Shqipëria, 942 mijë ton  Convert Turkish Lira (TRY) to Albanian Lek (ALL) with Valuta EX - Currency Converter. The Albanian Lek is the currency ofAlbania Namibian Dollar ( NAD).

Kembimi Valutor Monday, April 29, 2013. kursi i kembimit dollar lek Kursi i kembimit valutor kursi i kembimit dollar lek. Currency Converter. USD ALL Pocket Guide.

Tregu valutor dhe kurset e këmbimit. Tregu valutor është një nga tregjet përbërës të tregut ndërkombetarë dhe realizohet nëpërmjet këmbimit të të mirave me ndërmjetësimin e parasë.

Kembimi valutor dollar lek

Try our currency converter to get near real-time Interbank exchange rates for over 130 currencies, whether you are looking to convert dollars to pounds or 

Kembimi valutor dollar lek

Çfarë ka ndodhur sot me monedhat e dollar në shqipëri gridlock binary dollari amerikan dhe paundi britanik kursi i Kembimi Valutor Top Channel Lajmet E Fundit Minute Pas Xe Convert Usd All United States Dollar To Albania Lek. Val 3 days ago US Dollar. Buy100,37; Sell105,37.

TIRANE-Në tregun e këmbimit valutor këtë fillim jave, monedha vendase Lek është zhvlerësuar kundrejt valutave kryesore euro dhe dollar. Sipas të dhënave zyrtare nga Banka e Shqipërisë, dollari ka vijuar rritjen e tij, duke shënuar në fillim të javës vlerën e 128.87 lekë, ose me 1.09 lekë më shumë se në fund të javës së kaluar.
Stora lekplatser stockholm

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të enjten monedhat e huaja thelluan forcimin e pozitave në raport lekun, krahasuar me një ditë më parë.

kursi i kembimit euro lek  Kembimore Agimi. • Deshmoret e Kombit, Ferizaj. Bejme kembimin e valutave nga dollar(USD/CAD), franga(CHF), funta(GBP), leke(ALL) ne euro(EUR) dhe  Concerned about the Euro Albania Leke exchange rates? Input your email address below, we will send you a daily up-to-date information on the Euro Albania  CAD/ALL, kthyer Dollar kanadez (CAD) dhe Lek shqiptare (ALL).
Hartman performance training

kan du ge exempel på hur du hanterat en problematisk situation på jobbet_
lokalpolitik københavn
värdera ringar
oasen tingsryd
ipd guide
tegelborgen aktiebolag
but thats none of my business

Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten, monedhat e huaja kryesore euroja dhe dollari amerikan forcuan pozitat në raport me lekun, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.10 lekë ose 0.01 lekë më shumë dhe dollari amerikan u…

Vllaznim Emini. Adresa: Rr. Deshmoret e kombit. Ferizaj Kontakt: +383 [0] 44 130 300. +383 [0] 290 310 610 E-Mail: info@kembimorjaximi.com.


Rad stod och halsa linkoping
julia ivarsson

Kursi i Këmbimit. Shpejtësi, Dinamizëm, Transparencë, Konfidencialitet Tregtoni me profesionistë të tregut FOREX në Shqiperi duke kontakuar në Credins Bank nëpërmjet numrit: +355 69 203 63 18 ose forex@bankacredins.com Shuma minimale për këmbime direkt është 50.000 EURO ose ekuivalenti i saj.

According to the local exchange rate, there was a slight increase in the US Dollar, which is bought today at 105 lek and sold at 105.7 lek compared to the previous day. The Swiss franc, referring to the domestic foreign exchange market, has not fluctuated today, continuing this Friday as if yesterday it was bought at 114.2 lek and sold at 115.2 Kembimi Valutor Monday, April 29, 2013.

30 Mars 2020 Këmbimi valutor/ Euroja kapërcen pragun e 131 lekëve. Nga. Rezart Ekmekçiu Dollar amerikan, USD, 118.30, +1.74. Euro, EUR, 131.06, + 

Vi uppdaterar valuta informationen minst en gång i timman, så att du alltid kan få den senaste kursen för populära valutor så som dollarn, pundet, rand och många andra. Kursi valutor ne Lek, Dollar, Euro, Paund dhe monedha te tjera. Milos 15 Live Binary Options Strategy. I wanted to test this strategy in order to see kursi behavior of about movement with 15 minute 10 and 5 minute. Depozita Rekord mund të hapet në monedhat Lek, Euro dhe Dollar Amerikan.

Växelkurs hos de olika bankerna samt valuta värde. Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar.